szybki kontakt:+48 666 585 318 | infogeomat.eu

Rekultywacja osuwiska na drodze II/237 w Nové Strašecí

W maju 2011 roku doszło do ulewnych, wiosennych deszczy, które spowodowały osunięcie się zbocza, które częściowo zawaliło się na drogę. Jej ponowne osunięcie zagrażało miejscowości położonej poniżej zbocza.

Przyczyną był zróżnicowany skład gruntu osuniętej ziemi (na przemian iłowce i piaskowiec) o niekorzystnych właściwościach oraz spływająca woda deszczowa w połączeniu z wietrzeniem i mrozami. Reportaż CT24 znajdziecie tu.

Wymagania projektu dotyczyły wyeliminowania czynników, które doprowadziły do osuwiska.

Lokalizacja budowy

Dodaliśmy

Statický výpočet konstrukce, opěrný systém Tensartech RockWall, technická podpora stavby (zaškolení pracovníků stavby, vyžádaná účast na kontrolních dnech), technické poradenství (kontrolní zkušební plán, technologický postup prací), izolační folie a geotextilie

Realizacja

2011

Potrzebujesz pomocy?

Na chwilę obecna nie wykonujemy na polskim rynku usługi takie jak: obliczenia statyczne, projektowanie, projekty oraz inspekcje (nadzory na budowach) ze względu na dużą ilość pracy. Możemy jednak pomóc w doborze produktów geosytetycznych oraz wytworzyć ofertę cenową na oferowane przez nas produkty na określony projekt.

Nie bójcie się zapytać

Bezpłatnie

+48 666 585 318
sprzedazgeomat.eu