szybki kontakt:+48 666 585 318 | infogeomat.eu

Ochrona przeciwerozyjna zbocza wokół zabytkowej piwnicy w Poříčí koło Litomyšla

Kamienna piwnica z końca XIX wieku w Poříčí dzięki przebudowie i rewitalizacji otaczającego ją stromego zbocza, została zmieniona w nową atrakcje turystyczną.

Miejscowość od wielu lat zajmuje się kwestiami tworzenia środowiska do życia, a także pracą w terenie. Miejscowość charakteryzuje się zachowaniem tradycyjnego charakteru przy jednoczesnej chęci rozwoju i twórczości. Jednym z najbardziej atrakcyjnych obszarów w owej lokalizacji jest zrekonstruowana piwnica znajdująca się w centrum, połączona z odpoczynkiem turystycznym i rekreacją rowerową. W ramach renowacji przestrzeni publicznej wokół piwnicy zrewitalizowano wzniesienie -  usunięto starą roślinność i posadzono nową, po czym wyłożono przeciwerozyjną matę i wałki kokosowe. W 2018 roku Poříčí zdobyła złoty medal za odnowienie wzniesienia i podejście do środowiska w międzynarodowym konkursie ogrodniczym Entente Florale Europe.

Lokalizacja budowy

Dodaliśmy

Mata kokosowa przeciwerozyjna, walce kokosowe, agrowłóknina

Realizacja

2018

Potrzebujesz pomocy?

Na chwilę obecna nie wykonujemy na polskim rynku usługi takie jak: obliczenia statyczne, projektowanie, projekty oraz inspekcje (nadzory na budowach) ze względu na dużą ilość pracy. Możemy jednak pomóc w doborze produktów geosytetycznych oraz wytworzyć ofertę cenową na oferowane przez nas produkty na określony projekt.

Nie bójcie się zapytać

Bezpłatnie

+48 666 585 318
sprzedazgeomat.eu