szybki kontakt:+48 666 585 318 | infogeomat.eu

Budowa utwardzonej powierzchni na spadzistym terenie w pobliżu Karlowych War

Aby umożliwić budowę parkingu przy nowym hotelu w wsi Březová, była konieczna niwelacja terenu między przewidzianymi powierzchniami oraz wzmocnienie brzegów zbiornika Březová. W tym celu została wykonana skarpa z zielonym licem, która bardzo dobrze komponuje się z pobliską rzeką i okolicą.

Oporowa konstrukcja ma 8,0 m wysokości i jest zbudowana z systemu Tensartech GreenSlope z zielonym licem, dzięki któremu grunt, geosyntetyki i stalowe kosze tworzą jedną całość i wzajemnie ze sobą współpracują. Ze względu na bliskość wody i prawdopodobne działania erozyjne, najniższa część skarpy została zastąpiona wzmacniającą powierzchnią kamienną. Konstrukcja jest estetyczna, ekonomiczna i szybka w wykonaniu.

Lokalizacja budowy

Dodaliśmy

Projekt konstrukce, opěrný systém Tensartech GreenSlope, výztužné geomříže zajišťující celkovou stabilitu, zaškolení stavby, statický výpočet

Realizacja

2012

Potrzebujesz pomocy?

Na chwilę obecna nie wykonujemy na polskim rynku usługi takie jak: obliczenia statyczne, projektowanie, projekty oraz inspekcje (nadzory na budowach) ze względu na dużą ilość pracy. Możemy jednak pomóc w doborze produktów geosytetycznych oraz wytworzyć ofertę cenową na oferowane przez nas produkty na określony projekt.

Nie bójcie się zapytać

Bezpłatnie

+48 666 585 318
sprzedazgeomat.eu